Loading…

Vritet Jurgen Kurti, një nga djemtë më të pasur të Tiranës

  • 18/03/2019 | 23:19

Vritet Jurgen Kurti, një nga djemtë më të pasur të Tiranës

Atentati i ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Zef Jubani ka përfshirë një person të njohur në Tiranë, transmeton Gazeta Metro.


Milioneri i ri në moshë, Jurgen Kurti është vrarë në orët e vona të mbrëmjes së sotme me armë zjarri.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 22:20, në rrugën “Zef Jubani”, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi J. K., rreth 26 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Sherbimet e Policisë po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli për kapjen e autoriteve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë