Loading…
Vritet këngëtarja e famshme
  • 10/07/2018 | 13:59

Vritet këngëtarja e famshme

Ka vdekur këngëtarja e njohur me prejardhje nga Azia.


Këngëtarja është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj, e vrarë me gërshërë, dyshohet se nga bashkëshorti i saj, transmeton gazetametro.net

Është fjala për këngëtaren e njohur Priyani Jayasinghe.

Mediat në Sri Lanka dhe një gazetar nga Reuters raportojnë se policia është vënë në kërkim të bashkëshortit të saj.

Këngëtarja ishtë nënë e dy fëmijëve.

Lajmin për vdekjen e këngëtares e konfirmoi dhe familja e saj. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë