Loading…

Vritet me armë zjarri biznesmeni shqiptar

  • 23/10/2021 | 22:14

Vritet me armë zjarri biznesmeni shqiptar

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmje e së shtunës në Fier.


Policia tha se ngjarja ndodhi në vendin e quajtur ‘Rreth-rrotullim i QTU-së’, ku nga një automjet tip ‘Benz’ është qëlluar me armë zjarri shtetasi Demir Backa, 57 vjeç, i cili ndodhej brenda automjetit të tij tip “Audi”.

Si pasojë e plagëve të marra 57-vjeçari ka ndërruar jetë në spitalin e Fierit.

Në fshatin Daullas është gjetur e djegur një makinë tip “Benz” e cila dyshohet se është e autorëve të ngjarjes, tha policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë