Loading…
Vritet në Meksikë teksa festonte përvjetorin e martesës
  • 11/07/2018 | 08:44

Vritet në Meksikë teksa festonte përvjetorin e martesës

Një grua amerikane u qëllua për vdekje në Meksikë, përderisa gjendej aty me burrin e saj për ta festuar përvjetorin e parë të martesës.

Tatiana Mirutenko, 27 vjeçare, ishte duke u larguar nga restoranti, së bashku me burrin dhe miqtë e saj, në momentin që u qëllua dhe mbeti e vdekur.

Zyrtarët meksikanë kanë thënë se dy burrat që gjuajtën nga motoçikleta kishin për qëllim që ta vrisnin një roje të një lokalit afër. 46 vjeçari për të cilin plumbat ishin të menduar, shpëtoi nga të shtënat.

Institucionet e Shteteve të Bashkuara të Amerikës vazhdimisht lëshojnë vërejtje që të ketë kujdes gjatë udhëtimeve në Meksikë, dhe në fakt ata sygjerojnë vetëm pesë sosh.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë