Loading…

Vritet një 35 vjeçar në Shqipëri, u gjet pa shenja jete brenda automjetit

  • 23/12/2021 | 22:12

Vritet një 35 vjeçar në Shqipëri, u gjet pa shenja jete brenda automjetit

Një 35-vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri brenda një automjeti me targa të huaja në Kodër Kamëz, në rrugën “Nikoll Vatnikaj”.


Shtetasi i identifikuar si Can Kariçi, rreth 35 vjeç, ishte banues në lagjen Nr.1 Bathore.

Njoftimi i policisë:

Më datë 23.12.2021, rreth orës 19:56, në Kodër Kamëz, në rrugën “Nikoll Vatnikaj”, në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vrarë me armë zjarri brenda në një automjet me targa të huaja, shtetasi C. K., rreth 35 vjeç, banues në lagjen Nr.1 Bathore.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor.

Është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, sekuestrimin e çdo prove të mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë