Loading…

Vritet një 60 vjeçar në Pejë: Policia tregon se si ndodhi ngjarja

  • 07/05/2021 | 14:27

Vritet një 60 vjeçar në Pejë: Policia tregon se si ndodhi ngjarja

Rreth një orë më parë ka ndodhur një vrasje në fshatin  Vitomiricë të Pejës, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin për Metron e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Rreth orës 13;15, në rrugën “Hysen Hykaj” në Vitomiricë, pas një mosmarrëveshje është therur me thikë një burrë dhe është dërgu në emergjencë dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e tij. Viktima është i moshës rreth 60-vjeçare”, ka thënë Gashi për Metron.

Tutje ai ka bërë të ditur se dy të dyshuar për rastin janë arrestuar dhe janë duke u intervistuar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë