Loading…

Vritet një grua në Prishtinë dhe plagoset një burrë

  • 21/12/2016 | 22:47

Vritet një grua në Prishtinë dhe plagoset një burrë

Një grua ka mbetur e vdekur dhe një burrë është plagosur me armë zjarri në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00 në rrugën Muharrem Fejza në lagjen “Mati”.

Këtë për gazetametro.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo, shpjegoi ngjarjen, përderisa tha që i dyshuar është shoqëruar në stacionin e Policisë dhe po intervistohet.

“Gruaja ka mbetur e vrarë ndërsa një burrë i plagosur dhe është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. I dyshuari është në mbajtje dhe po intervistohet”, tha Ahmeti për gazetametro.net./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë