Loading…

I vrari në Mitrovicë është student 22 vjeçar

  • 07/12/2016 | 10:46

I vrari në Mitrovicë është student 22 vjeçar

I plotësuar:

Sot në mëngjes rreth orës 09:30 në rrugën “UÇK” në qendër të Mitrovicës është vrarë një i ri me armë zjarri.

Viktima raportohet të jetë V.S., 22 vjeçar dhe është student në Fakultetin e Informatikës në Universitetin “Isa Boletini”.

Fillimisht ishte raportuar se viktima është nxënësi shkollës së mesme.


Një nxënës është vrarë sot në gjimnazin Frang Bardhi, në Mitrovicë. Sipas informatave të para viktima është qëlluar 4 herë me armë zjarri, raporton Gazeta Metro.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 10:00 të mëngjesit.

Policia e Kosovës e cila ndodhet në vendin e ngjarjes e  ka konfimuar rastin për Gazetën Metro./Gazeta Metro/

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë