Vucic dhe Dacic nisin lojërat e flasin për rrëzim të qeverisë dhe zgjedhje, akuza kush e nënshkroi Marrëveshjen e Brukselit

Zëvendës-kryeministri Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Dacic, mësohet nga mediat serbe ka anuluar të gjitha takimet e të martës pas krizës që po pretendohet se paska shpërthyer mes partnerëve të koalicionit qeverisës në Serbi, Partisë Socialiste (SPS) të Dacic dhe Partisë Progresive (SNS) të presidentit serb Aleksandar Vucic, transmeton Gazeta Metro. Media … Vazhdoni me leximin e Vucic dhe Dacic nisin lojërat e flasin për rrëzim të qeverisë dhe zgjedhje, akuza kush e nënshkroi Marrëveshjen e Brukselit