Loading…

Vucic i frikësuar: Daut Haradinaj e zbaton atë që thotë

  • 11/04/2017 | 20:22

Vucic i frikësuar: Daut Haradinaj e zbaton atë që thotë

Deklaratat e deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj duket se ia kanë futur frikën në palcë presidentit serb Aleksandër Vuçiq.


I ftuar në emisionin Ćirilica , i pyetur si i komenton deklaratat e Haradinajt ai ka thënë se ja ka frikën Daut Haradinajt meqë ai e bën atë që thotë.

“Daut Haradinaj është nga ata persona që kur kërcënon e zbaton prandaj kërkova (ftova )Prishtinën në dualog”, ka thënë ai, transmeton Gazeta Monitor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë