Loading…

Vucic lajmërohet pas problemeve me zemër: Paralajmëron ‘rikthimin’

  • 16/11/2019 | 18:08

Vucic lajmërohet pas problemeve me zemër: Paralajmëron ‘rikthimin’

Presidenti Serb, Aleksandar Vucic, është lajmëruar pasi u dërgua në spital pas disa problemeve me zemër, duke thënë se tani është mirë, dhe se do të khehet në punë nga e hëna, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Instagram, Vucic thotë se është shëndoshë e mirë.

“Faleminderit mjekëve dhe stafit të Spitalit Ushtarak. Faleminderit për të gjithë ata që u kujdesën. Do të jem në punë me orar të plotë duke filluar nga e hëna”, ka thënë Vucic.

Ndryshe, gjatë ditës për këtë ka reaguar edhe Aleksandar Vulin, i cili tha se një gjë e tillë i ka ndodhur për shkak të volumit të madh të punëve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë