Loading…

Vucic në panik pas lirimit të Haradinajt, mbledhje të jashtëzakonshme

  • 27/04/2017 | 09:44

Vucic në panik pas lirimit të Haradinajt, mbledhje të jashtëzakonshme

Kryeministri në detyrë i Serbisë, Aleksandar Vucic ka thirrur qeverinë e Serbisë në një mbledhje të jashtëzakonshme pas lirimit të Ramush Haradinajt.


Kjo është bërë e ditur nga burime të gazetës serbe Blic, brenda kabinetit të Vucic’it.

Haradinaj sot u la i lirë nga Gjykata franceze në Colmar, pas rreth 5 muaj ndalimi atje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë