Loading…

Vushtrri: Gruaja dhunohet seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton

  • 19/03/2023 | 09:22

Vushtrri: Gruaja dhunohet seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton

Një grua ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton.


Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton policia në raportin e saj.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE & DHUNIM/Vushtrri 18.03.2023 – 03:17. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht si dhe dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, me të cilin ajo ishte duke bashkëjetuar. Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në ekzaminim mjekësorë, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë