Loading…

Vushtrri: Një person mbetet i shtrirë në tokë, dyshohet se ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë

  • 09/08/2020 | 22:19

Vushtrri: Një person mbetet i shtrirë në tokë, dyshohet se ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë

Një person ka mbetur i shtrirë në qendër të Vushtrrisë.


Nuk dihet arsyeja e kësaj, por sipas disa dëshmitarë që ishin të pranishëm në vend të ngjarjes ekipet mjekësore të Emergjencës kanë vonuar deri në 15 minuta për të ardhur.

Në një video të dërguar në redaksi të Indeksonline shihet edhe momentit kur të riut fillohet t’i jepet ndihma dhe të largohet nga dyshemeja ku edhe kishte mbetur i shtrirë.

Vushtrri/ Një person mbetet i shtrirë në tokë, dyshohet se ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë

Posted by IndeksOnline on Sunday, 9 August 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë