Loading…

Vushtrri: Sulmohet fizikisht një e mitur nga një grua tjetër

  • 01/01/2022 | 08:35

Vushtrri: Sulmohet fizikisht një e mitur nga një grua tjetër

Policia e Kosovës për rajonin e Mitrovicës ka njoftuar për një sulm fizik në Vushtri ku është sulmuar një femër e mitur nga një tjetër, shkruan Gazeta Metro.


Viktima e mitur ka njoftuar se për shkaqe të panjohura është sulmuar nga një femër tjetër në koridorin e banesës dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Këtu keni raportin e plotë.

“Rr. Nacionale, Vushtrri 31.12.2021 – 13:24. Viktima e mitur femër kosovare ka njoftuar se në korridor të banesës për shkaqe të panjohura është sulmuar fizikisht nga një femër e panjohur e cila më pas ishte larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. / gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë