Loading…
Vushtrriasi lëndon dy policë
  • 12/07/2018 | 08:27

Vushtrriasi lëndon dy policë

Dy policë janë detyruar të kërkojnë ndihmën e mjekut pasi janë sulmuar nga një qytetar i Vushtrrisë.

Sipas njoftimit zyrtarë të policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Pandeli Sotiri’ në Vushtrri.

“Dy zyrtarët janë sulmuar në kohën kur po kryenin detyrën zyrtare”, thuhet në njoftim. I njëjti sqaron se sulmuesi është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është paraburgosur.

Policia sqaron se gjendja shëndetësore e policëve të lënduar është e mirë pas trajtimit që ata e kanë marrë nga mjekët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë