Loading…

VV, LDK e PDK i ”hanë” nga 2 mijë euro dënim

  • 25/01/2021 | 21:40

VV, LDK e PDK i ”hanë” nga 2 mijë euro dënim

Tubimet parazgjedhore që po i organizojnë partitë politike në Kosovë, po bëjnë që të grumbullohen numër i madh i njerëzve.


Pa maska, dhe pa respektuar distancën prej 30 personave në hapësira të mbyllura, partitë po shfaqen nëpër qytete e vende të ndryshme anë e mbanë vendit, njofton Klan Kosova.

Për këto raste, ato po kritikohen nga qytetarët që nuk po gjobiten.

Por ndryshe nga niveli qendror, nga Komuna e Prishtinës njoftuan këtë të hënë se me nga 2000 euro janë dënuar Vetëvendosja, Lidhja Demokratike e Kosovës e Partia Demokratike e Kosovës, të gjitha këto parti që mbajtën tubime të premten.

Askush mbi ligjin!

Gjoba.
Gjobë.

Posted by Adonis Tahiri on Monday, January 25, 2021

 

Askush mbi ligjin!

As VV!

Grumbullim i njerëzve në hapësirë të mbyllur. Shumë prej tyre pa maska!

Posted by Adonis Tahiri on Monday, January 25, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë