Loading…

VV: PDK të ndal gjuhën fyese

  • 29/07/2017 | 19:35

VV: PDK të ndal gjuhën fyese

Lëvizja Vetëvendosje nëpërmjet një komunikate për media kërkon që Partia Demokratike e Kosovës ta ndal gjuhën fesë ndaj deputetëve dhe zyrtarëve të VV-së.


Vetëvendosje përmend një status të asamblistit të PDK-së Muhamet Selmani në Facebook, e që sipas VV-së ofendon deputeten Albulena Haxhiu.

Reagimi i plotë:

https://www.facebook.com/vetevendosje/posts/10154511858622000

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë