Loading…

Wanda Icardi ka në duar bombën: Kam videon pornografike që aktorja ia dërgoi Icardit

  • 03/11/2021 | 13:31

Wanda Icardi ka në duar bombën: Kam videon pornografike që aktorja ia dërgoi Icardit

Wanda Nara vendosi të ndahej nga partneri i saj, Mauro Icardi, kur zbuloi se ai e tradhtonte me aktoren Eugenia “China” Suarez.


Gjithçka doli në shesh kur agjentja gjeti disa mesazhe që dyshja kishin shkëmbyer në telefon.

Pavarësisht krizës që përjetuan, Wanda vendosi që t’i jepte një shans të dytë marrëdhënies së tyre.

Por së fundmi, janë zbuluar mesazhet që Icardi ka shkëmbyer më China-n.

Sipas “Marca”, Wanda Nara ka gjetur në telefonin e partnerit video s*ksi të China-s, të cilat ajo ua ka dërguar edhe lojtarëve të tjerë të skuadrës së Argjentinës.

Yanina Latorre, gruaja e ish-lojtarit Diego Lattorre, ishte e ftuar në programin “Los Angeles de la Manana”, ku tha se China nuk ka dëmtuar vetëm martesën e wanda-s, por edhe atë të futbollistëve të të tjerë.

Sipas saj, katër gra të tjera kanë thënë se burrat e tyre kanë marrë video nga China, në të cilat ajo shfaqet duke bërë lëvizje seksuale për të kënaqur veten.

“Janë të gjithë lojtarë të njohur. Ata i dërguan Nara-s video të China-s duke u masturbuar. Në video shfaqen skena të ndryshme. Duket që China pëlqen të masturbohet dhe ta filmojë vetes gjatë kohës që e bën këtë. Pasi i ruan videot, Suarez ua dërgon ato djemve të cilët i pëlqen”,- tha Latorre.

Një nga panelistët e ftuar në program pyeti nëse videot ishin të modifikuara, por Yanina iu përgjigj në formë të prerë me “Jo!”.

“Janë katër lojtarë nga kombëtarja dhe Icardi. Tre prej tyre jetojnë në Evropë! Të gjitha gratë e tyre janë në dijeni që po tradhtohen, por vetëm Nara reagoi publikisht. Ka nga ato që zgjedhin të qëndrojnë, ka dhe nga ato që zgjedhin të largohen pasi kanë zbuluar tradhtinë”,- shtoi Yanina.

Pas kësaj ngjarjeje, Nara vendosi që t’ia mbyllë “Instagramin” Mauro-s, sepse China vazhdonte ta kontaktonte.

Biseda mes China-s dhe Yanina Latorre-s:

Yanina: Ule zërin. Më flit me qetësi. Si mund të mendosh që Wanda nuk do ta zbulojë për ty dhe Icardi-n dhe që nuk do t’ia tregojë botës? Ti vetë hyre në këtë mes. Ne nuk bëjmë programe për ty. Lajmi është Wanda.

China: Mos më bërtit, sepse as nëna ime nuk më bërtet!

Yanina: Nëna jote gaboi. Dy të bërtitura duhet të të kishin sjellë në vete. Kudo thuhet se ti je një kur*ë, dhe për mua ti nuk je një kur*ë, ti je një person i keq. Dhe kjo nuk kthehet mbrapsht. Ti po shkatërron jetën e Eugenia Tobal-s. Ti po shkatërron jetën e Pampita-s, ti po shkatërron jetën e Wanda-s dhe atë të disa të tjerave, emrat e të cilave nuk do t’i përmend, sepse ata nuk janë ndarë. Nuk të vjen turp? Këto gjëra janë të këqija.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë