Loading…

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me fotografinë e fundit

  • 18/06/2021 | 13:11

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me fotografinë e fundit

Modelja, Wanda Icardi është mjaft aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi dhe video të përditshme. Ajo është e njohur për fotografitë provokuese.


Po ashtu, edhe kësaj here erdhi me një fotografi mjaftë provokuese të postuar në rrjetin social “Instagram”.

Përmes fotografisë së fundit, ajo theksoi pjesët joshëse të trupit, e që fotografia u pëlqye mjaft shumë nga ndjekësit e bashkëshortes së futbollistit të njohur Mauro Icardi.

Madje, ajo është adhuruese e madhe e futbollit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë