Loading…

Wanda Nara nuk njeh kufijë, e tëra e zhveshur pozon mbi kalë

  • 30/11/2020 | 17:56

Wanda Nara nuk njeh kufijë, e tëra e zhveshur pozon mbi kalë

Fluturoi vetëm drejt Argjentinës për të vizituar familjen e saj që nuk e ka parë për një kohë të gjatë.


Wanda Nara shfrytëzoi momentin për të pozuar topless, mbi kalë, duke shtuar rrahjet e zemrës.

Ajo “braktisi” në Paris Mauro Icardin dhe fëmijët e saj dhe për të takuar nënë e motrën. Ditët kaluan me ushqim të mirë, argëtim dhe kalërim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë