Loading…

Wanda Nare kthehet në habitatin e saj: Pozon super provokuese

  • 31/12/2021 | 14:24

Wanda Nare kthehet në habitatin e saj: Pozon super provokuese

Agjentja e njohur Wanda Nara ka publikuar një foto të re.


Partnerja e futbollistit me famë botërore Maurio Icardit ka tërheqë serish vëmendjen ndjekësve të saj.

Por kësaj radhe ajo nuk ka pozuar vetëm, Wanda ka publikuar një foto me partnerin e saj duke marrë vëmendje pozita se ku kishtë vënë ajo dorën.

Kujtojmë se para dy muajsh çifti u përfolën për ndarje pasi që Wanda fshiu të gjitha fotot me futbollistin argjentinas ku u pretendua se ai po e tradhëtonte më një shoqe të sajën.

Por gjithçka iu kthye shpejt normalitetit, tani çifti sërish u shfaqën të lumtur.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë