Loading…

West Ham United-Liverpool, formacionet zyrtare

  • 07/11/2021 | 16:58

West Ham United-Liverpool, formacionet zyrtare

Liverpool do të luajë ndaj West Ham United, në kuadër të xhiros së 11-të në Premier League.


Ndeshja do të zhvillohet në “London Stadium”, me fillim nga ora 17:30.

Liverpool pas 10 ndeshjeve gjendet në pozitën e tretë me 22 pikë, teksa West Ham United në vendin e 20 pikë.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare. /Klankosova.tv./.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë