Loading…

West Hami po e trondit Liverpoolin, shënon edhe Zouma

  • 07/11/2021 | 19:25

West Hami po e trondit Liverpoolin, shënon edhe Zouma

West Hami e ka çuar në 3:1 epërsinë kundër Liverpoolit, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Londër.


Kurt Zouma shënoi për 3:1 për West Hamin në minutën e 75-të,.

Qendërmbrojtësi e mposhti Alissonin me një goditje me kokë pas një harkimi nga këndi.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë