Loading…

WhatsApp me një opsion sekret

  • 28/12/2016 | 22:25

WhatsApp me një opsion sekret

Aplikacioni i përdorur masivisht për shkëmbimin e mesazheve WhatsApp po punon për një opsion të ri që do t’u mundësojë shumë personave të shmangin situatat e sikletshme.


Ndodh shpesh që pasi dërgoni një mesazh, pendoheni për përmbajtjen e tij. Pikërisht opsioni i ri i WhatsApp do të lejojë fshirjen e përmbajtjes apo përpunimin e saj para se marrësi ta lexojë atë. Aktualisht, ky opsion po ofrohet për disa përdorues të iPhone si test, ku përveç “send” ata kanë dhe mundësinë “edit” dhe “revoke”.
Aktualisht ju mund ta fshini një mesazh të dërguar, por marrësi e lexon atë.

13whatsapp1illo-master768

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë