Loading…

Will Smith flet për marrëdhënien e hapur me gruan

  • 28/09/2021 | 18:36

Will Smith flet për marrëdhënien e hapur me gruan

Aktori i njohur i Hollywood, Will Smith, ka folur për marrëdhënien e hapur me bashkëshorten Jada Pinkett gjatë një interviste për revistën “GQ”. Ai ka treguar se partnerja e tij nuk ka besuar kurrë në martesën tradicionale.


“Jada nuk besoi kurrë në martesën tradicionale. Jada kishte anëtarë të familjes që nuk kishin një marrëdhënie tradicionale. Kështu ajo u rrit në një mënyrë që ishte shumë e ndryshme nga ajo si unë u rrita” u shpreh Smith.

Ndër të tjera aktori 53-vjeçar thesoi se çifti, që kanë edhe dy fëmijë bashkë, Jaden dhe Willow, kanë besim dhe liri mes njëri-tjetrit pasi martesa për ta nuk mund të jetë një burg.

“I kemi dhënë besim dhe liri njëri -tjetrit, me besimin se secili duhet të gjejë rrugën e vet. Dhe martesa për ne nuk mund të jetë burg. Unë nuk e sugjeroj rrugën tonë për askënd. Por përvojat dhe liritë që i kemi dhënë njëri -tjetrit dhe mbështetja e pakushtëzuar, për mua, janë përkufizimi më i lartë i dashurisë”, u shpreh Will.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë