Loading…

William dhe Kate kanë takuar për herë të parë nipin Archie 9 ditë pas lindjes

  • 15/05/2019 | 19:46

William dhe Kate kanë takuar për herë të parë nipin Archie 9 ditë pas lindjes

Më 6 maj Meghan dhe Harry u bënë prindër për herë të parë, teksa mirëpritën në jetën e tyre djalin Archie Harrison Mountbatten- Windsor, transmeton Gazeta Metro.


Edhe pse mund të tingëllojë çuditshëm, duket se xhaxhai i të porsalindurit dhe bashkëshortja e tij e kanë parë nipin vetëm 8 ditë pas lindjes, dhe arsyeja duket se ka qenë agjenda e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixh të cilëve ju është dashur të udhëtojnë gjatë gjithë javës që kur Archie erdhi në jetë, shkruan Bordo.al.

Në një intervistë të dhënë pak orë pasi Harry dhe Meghan u bënë prindër, William dhe Kate u shprehën tejet të emocionuar për pjesëtarin e ri të familjes mbretërore, ndërsa William me humor i uroi vëllait të tij mirëseardhjen në grupin e prindërve pa gjumë./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë