Loading…
Wilson zbulon mesazhin briliant që ia dërgoi Kloppi pas golit të bukur të shënuar kundër Manchester Unitedit
  • 11/10/2018 | 12:10

Wilson zbulon mesazhin briliant që ia dërgoi Kloppi pas golit të bukur të shënuar kundër Manchester Unitedit

Harry Wilson është i huazuar te Derby County nga Liverpooli dhe Klopp është tejet i kënaqur me futbollin që ai po luan te skuadra e drejtuar nga Frank Lampard


Derby County eliminoi Man Unitedin nga Carabao Cup midis ‘Old Traffordit’ me Harry Wilson që kishte shënuar një gol spektakular nga gjuajtja e lirë në këtë takim, transmeton GazetaMetro.

Tani 21 vjeçari ka zbuluar se çfarë i ka shkruar Klopp pas golit të bukur ndaj Unitedit.

“Jurgen Klopp më dërgoi mesazh pas ndeshjes me Unitedit. Ai më tha: ‘një gjuajtje e lirë fantastike, futboll shumë i mirë’,” ka thënë Wilson.

“Është mirë ta dëgjosh këtë nga menaxheri ekipi i të cilit dëshiron të jesh në të ardhmen,”. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë