Loading…

Xavi-Barcelona, po zhvillohet takimi vendimtar

  • 03/11/2021 | 19:01

Xavi-Barcelona, po zhvillohet takimi vendimtar

Barcelona është e vendosur ta mbyll marrëveshjen me Xavin dhe Al-Saddin dhe situata është në rrugën e duhur.

Siç zbulohet nga “Mundo Deportivo”, një takim ndërmjte palëve është duke u zhvilluar në Katar, përcjellë KosovaPress.

Në foton e siguruar shihen Alemany dhe Youste nga skuadra Alsadd dhe Xavi me agjentët e tij në stadiumin ku Al-Sadd janë të përgatitur për të luajtur ndeshjen e radhës.

Marrëveshja mund të mbyllet shumë shpejtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë