Loading…

Xhaferi: Jam oficer, nuk di të tërhiqem mbrapa

  • 01/05/2017 | 13:18

Xhaferi: Jam oficer, nuk di të tërhiqem mbrapa

Gjatë takimit që ka zhvilluar sot Zëvendësi-ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Brian Yee me kryetarin e ri të Kuvendit z.Talat Xhaferi, ku i fundit i ka thënë të dërguarit amerikan se: “si oficer që jam, nuk di të tërhiqem mbrapa, por do vazhdojë në rrugën time si kryetar i Kuvendit për të formuar Qeverinë e re dhe institucionet e tjetra të vendit”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë