Loading…

Xhaka: Ndonëse e vështirë, do të luaja me gjithë qejf kundër Kosovës

  • 15/06/2019 | 22:44

Xhaka: Ndonëse e vështirë, do të luaja me gjithë qejf kundër Kosovës

Në konferencën për media pas ndeshjes, ku të pranishëm ishin Granit Xhaka, Milot Rashica e kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, Xhaka tha se ishte kënaqësi të luhet kundër shokëve të Milotit, transmeton Gazeta Metro.


Kurse Rashica tha se ishte kjo një ndeshje e veçantë, aspak si ndeshjet tjera.

“Një ndeshje jo si tjerat, por kryesorja ka qenë të bëjmë spektakël. Shpresoj që kanë kaluar mirë tifozët”, tha Rashica.

Ndërkaq, Graniti tha se ndonëse do të ishte e vështirë, do të luante me gjithë qejf kundër Kombëtares së Kosovës.

“Do të kisha luajtur me qejf kundër Kosovës, ndonëse do të ishte e vështirë. Por, me qejf do luaja”, tha Xhaka. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë