Loading…

Xhaka ndëshkohet me karton të kuq

  • 13/01/2022 | 21:30

Xhaka ndëshkohet me karton të kuq

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka është ndëshkuar me karton të kuq ndaj Liverpoolit.


Xhaka bëri një ndërhyrje të tmerrshme ndaj Diogo Jotas, shkruan GazetaBlic Sport.

Arbitri nuk e fali dhe e ndëshkoi menjëherë me karton të kuq.

Rezultati aktual i takimit është 0-0.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë