Loading…

‘Xhebrailat’ me mesazh nga Prishtina: Deri në përjetësi me derdhë gjak për veri

  • 04/08/2022 | 21:06

‘Xhebrailat’ me mesazh nga Prishtina: Deri në përjetësi me derdhë gjak për veri

Tifogrupi ‘Xhebrailat’, kanë shpalosur një pankartë gjatë ndeshjes së sotme me mesazhin ‘Deri në përjetësi me derdhë gjak për veri’, shkruan Gazeta Metro.


Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, po zhvillohet ndeshja në mes Ballkanit dhe Klaksvik.

Deri më tani kur po zhvillohet minuta e 50′ e ndeshjes, rezultati është 2 me 0 për suharekasit.

Ndërkaq tifogrupi ‘Xhebrailat’, kanë shpërndarë një mesazh.

‘Deri në përjetësi me derdhë gjak për veri’, shkruhej në pankartën që shpalosën ultrasit nga Suhareka.

Ky mesazh vjen pas ngjarjeve të fundit në veri të Mitrovicës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë