Loading…

Xhemajlaj ia uron fitoren Lladrovcin

  • 19/12/2016 | 18:33

Xhemajlaj ia uron fitoren Lladrovcin

Kandidati për kryetar të Komunës së Drenasit nga Nisma për Kosovën, Isa Xhemajlaj, i cili nuk mori votat e mjaftueshme për kryetar ka uruar kandidatin tjetër, tashmë kryetar i Drenasit Ramiz Lladrovcin.

Përmes një publikimi në rrjetin social Facebook, Xhemajlaj ka falënderuar qytetarët e Drenasit për, siç ka shkruar ai, ‘angazhimin dhe mbështetjen tuaj gjatë gjithë këtij procesi zgjedhor për Kryetar të Komunës së Drenasit’.

Xhemajlaj thotë se Nisma i bëri krenarë banorët e komunës së Drenasit sepse sollën demokracinë dhe shpresën në Drenas.

“Kjo nuk do ishte e mundur pa angazhimin e qindra vullnetarëve qe na u bashkuan për ta bërë Ndryshimin në qytetin tonë të varfër. Pavarësisht rezultatit, ne do i mbetemi besnikë dhe do ta vazhdojmë kauzën tonë për ta bërë Drenasin ndryshe. Të zhvilluar e me të ardhme më të mirë për Ne dhe Fëmijët tanë”, ka shkruar Xhemajlaj në Facebook.

Në fund ai ka ururar edhe kryetarit të ri të Drenasit, Ramiz Lladrovcit, detyrën e re në krye të Komunës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë