Loading…

Xhensila dhe Majku po vijnë me bashkëpunim

  • 08/06/2023 | 17:07

Xhensila dhe Majku po vijnë me bashkëpunim

Majku është rikthyer së fundi fuqishëm me bashkëpunime të shumta.


Një tjetër bashkëpunim i tij është rrugës.

Bëhet fjalë për projektin me Xhensila Myrtezaj.

“Ti fala” titullohet projekti i tyre.

Këtë e ka ndarë në ‘Instagramin’ e saj, Xhensila.

Ajo ka sqaruar madje se në këtë projekt e dhanë shpirtin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë