Loading…

Xhensila ka bërë tatuazh emrin e vajzës: Ky është vendi special që e ka rezervuar ajo për Ajkën

  • 16/10/2020 | 21:46

Xhensila ka bërë tatuazh emrin e vajzës: Ky është vendi special që e ka rezervuar ajo për Ajkën

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.


Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Është Xhensila ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale. Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka bërë tatuazh emrin e vajzës.

 

 

View this post on Instagram

 

Lutja ime…🙏 “All your children will be taught by the Lord, and great will be their peace” -Isaiah 54:13

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

E këtë moment Xhensila e ka ndarë me ndjekësit e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë