Loading…

Xhensila Murtezai ndryshon dukjen, duket krejt ndryshe

  • 28/01/2020 | 21:24

Xhensila Murtezai ndryshon dukjen, duket krejt ndryshe

Këngëtarja shumë e suksesshme, Xhensila Murtezai ka ndarë me fansat një fotografi në të cilë ajo  duket komplet ndryshe, transmeton Gazeta Metro.


Ajo është shfaqur në krahët e Besit, por diçka që ka rënë shumë në sy janë flokët e saja. Ajo ka shkurtuar flokët dhe i ka lyer me ngjyrë pak më të errët se që i kishte.
Por gallata më e madhe ishte mbishkrimi i saj.

“Kur ti i thua, rri pak serioz! Ai te pergjigjet, ke n’gatrru adres.”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotogrisë./gazetametro.net 

 

View this post on Instagram

 

Kur ti i thua, rri pak serioz! Ai te pergjigjet, ke n’gatrru adres. 😂 @bes_kallaku

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë