Loading…

Xhensila Myrtezaj duket joshëse në fustanin e shkurtër ngjyrë rozë

  • 23/05/2022 | 18:37

Xhensila Myrtezaj duket joshëse në fustanin e shkurtër ngjyrë rozë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është një prej emrave më të komentuar në estradë.


Krahas një karriere të suksesshme, artistja përfolët edhe për jetën e saj private dhe natyrisht stilin e veçantë të veshjes.

Me një dukej unike, 29-vjeçarja u shfaq edhe në disa imazhe që ndau së fundmi me fansat në llogarinë  e saj në Instagram ku ndiqet nga më shumë se 1.7 milion persona.

Krijuesja e hitit “Vespa” pozoi me një fustan të shkurtër dhe mëngë të gjatë dhe dorëza i cili ishte i hapur dhe zbulonte dekoltenë e saj.

Këtë pamje ajo e përshtati me një palë atlete sportive, ndërsa shihet me makijazh të theksuar dhe flokët e gjata të valëzuara i la të kapura lartë.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Xhensilës është bashkëpunimi me Elgit Dodën “A e din”, projekt ky që u prit mirë nga ana e fansave dhe deri më tani ka grumbulluar mbi katër milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë