Loading…

Xhensila Myrtezaj ka disa fjalë për Bebe Rexhën

  • 03/12/2019 | 08:16

Xhensila Myrtezaj ka disa fjalë për Bebe Rexhën

Xhensila Myrtezaj duket se është prekur nga vizita e Bebe Rexhës në Shqipëri, pasi këngëtarja nga Shqipëria e ka falenderuar atë për vizitën e saj pas tërmetit, shkruan Gazeta Metro.


“Nuk harrove prej nga vjen, por erdhe për të bërë të mundur që një familje e shkatërruar fizikisht dhe moralisht ta harrojnë dhimbjen dhe lotët e mërzisë së këtyre ditëve të kthehen në lot gëzimi për ta. Bebe Rexha paç veç të mira në jetë. Zoti të bekoftë ty edhe ata që ishn me ty”, ka shkruar Xhensila për Bebe Rexhën.

Bebe Rexha gjatë ditës së sotme ka qëndruar në Shqipëri, ku edhe i ka vizituar vendet e prekura nga tërmeti./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë