Loading…

Xhensila Myrtezaj ndryshon përsëri stilin, bëhet kaçurrele

  • 03/11/2021 | 17:08

Xhensila Myrtezaj ndryshon përsëri stilin, bëhet kaçurrele

Xhensila Myrtezaj, padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura.


Ajo,këtë sezon ka qenë shumë aktive nëpër mbrëmje muzikore, pasi ajo ka sjellë edhe projekte të reja që i ka prezantuar para publikut të saj besnik.

Që nga paraqitjet e saj të para skenike e deri më sot, Xhensila ka pasur një ndryshim për të mirë në trupin e saj.

Këngëtarja kohëve të fundit po realizon ndryshime të shumta tek vetja, saqë vështirë të njihet.

Në një imazh që ka publikuar këtë herë, Xhensila duket me flokë të shkurtra e me dredha.

Me këtë ndryshim ajo do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj, Bes Kallakun.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë