Loading…

Xhensila Myrtezaj shfaqet nga palestra, tregon format bombastike

  • 19/01/2021 | 18:41

Xhensila Myrtezaj shfaqet nga palestra, tregon format bombastike

Ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, e cila është realizuar në një palestër dhe ka në fokus trupin dhe format e përsosura. 


Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, është ndër artistet më të komentuara, dhe shpesh herë ndodhet në  qendër të vëmendjes.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, e cila është realizuar në një palestër dhe ka në fokus trupin dhe format e përsosura.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë