Loading…

Xhensila paralajmëron publikimin e këngës së re, është bërë bashkë me Ghetto Geasy dhe Majk

  • 19/10/2021 | 15:54

Xhensila paralajmëron publikimin e këngës së re, është bërë bashkë me Ghetto Geasy dhe Majk

Xhensila Myrtezaj, Majk dhe Ghetto Geasy kanë bashkuar forcat për këngën e tyre më të re.


Përmes një postimi në Instagram, të tre ata kanë paralajmëruar këngën e re duke sjell edhe një pjesë të shkurtër nga videoklipi. Kënga mban titullin “Mëkati jem” dhe pritet të publikohet të mërkurën (20 tetor) në ora 18:00.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë i Xhensilës me Ghetto Geasy dhe Majk, edhe padyshim do të jetë një sukses i vërtetë. Pasi treshja njihen gjithmonë për hite.

Së fundmi, Xhensila ka lancuar këngën “Prit pak” erdhi në duet me reperin tjetër nga Kosova, Lumi B. Ndërsa, Majk dhe Geti bashkëpunimin e tyre të fundit e patën bashkë me Ermal Fejzullahun, i cili dëgjohet edhe sot pas 5 muajsh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë