Loading…

Xhensila shkëlqen në ditëlindjen e Bora Zemanit

  • 14/01/2022 | 18:55

Xhensila shkëlqen në ditëlindjen e Bora Zemanit

Ditë më parë prezantuesja, Bora Zemani mbushi 30 vjet, por vetëm mbrëmë ajo organizojë një aheng me shumë të ftuar VIP, miq e familjare të saj.


Në mesin e shumë emrave të njohur që u bën pjesë e festës luksoze të moderators së famshme ishte dhe këngëtarja, Xhensila Myrtezaj.

Padyshim këngëtarja arriti të marr vëmendje me dukjen e saj elegante dhe me shumë stil, teksa mahniti edhe me pozat që solli në llogarinë e saj të Instagrami-it.

E veshur me një fustan të ngushtë për trupi me ngjyrë të gjelbër, të cilin e kombinojë me një pal taka të larta me ngjyrë rozë, Xhensila dukej tërë shkëlqim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Këngëtarja e hitit “Panorama” theksoi format e trupit, e për të cilat komentohet vazhdimisht, teksa nuk munguan as këtë herë komplimentet e shumta nga ana e fansave të saj.

Ndërkohë, kujtojmë që Xhensila mbetet aktive me projektet muzikore, kënga e saj e fundit është “Mëkati jem”, që erdhi në bashkëpunim me Majk dhe Getoar Selimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë