Loading…
Xherdan Shaqiri me një dedikim special për Dua Lipën, pasi ajo fitoi 2 çmime ‘Grammy’
  • 11/02/2019 | 15:51

Xherdan Shaqiri me një dedikim special për Dua Lipën, pasi ajo fitoi 2 çmime ‘Grammy’

Xherdan Shaqiri e ka uruar Dua Lipën për suksesin në “Grammy Awards”.


Xherdan Shaqiri e ka uruar Dua Lipën pasi mori dy çmime në ceremoninë “Grammy”, shkruan lajmi.

Këngëtarja ka arritur të shënojë sukses të madh në karrierë, madje u bë shqiptarja e parë që fiton çmim në këtë ceremoni.

Ajo është uruar nga shumë fytyra publike, madje e uroi edhe futbollisti Xherdan Shaqiri, i cili përmes një komenti e duartroket për suksesin dhe vë trofe e medalje për të.

Kujtojmë që çmimet që rrëmbeu Dua janë “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë