Loading…

Xhezvja e kafesë bëhet ‘mollë sherri’: Dy kunatat rrahin nusen e vëllait në Rahovec

  • 23/12/2021 | 21:45

Xhezvja e kafesë bëhet ‘mollë sherri’: Dy kunatat rrahin nusen e vëllait në Rahovec

Dy kunata kanë sulmuar nusen e vëllait të tyre në Qifllak të Rahovecit, mëngjesin e së mërkurës.


Ky i fundit nuk pranoi të flasë para kamerës së Klanit, por prapa saj tregoi se djali i tyre kishte larguar një xhezve, të cilën njëra motër e kishte vënë për ta zier kafenë, andaj aty kishte nisur konflikti.

E në këtë rast kishte intervenuar edhe policia, ku shefi i hetimeve, Fadil Krasniqi, tha se viktima ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa pala tjetër, pas intervistimit, me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Pas lirimit, të dy familjet zgjodhën mosmarrëveshjet e tyre dhe bashkëshorti pohoi se gruaja e tij, së bashku me fëmijët, janë kthyer në shtëpi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë