Loading…

‘Xhihani’ publikon fotografi nga Prishtina: Përshëndet fansat në gjuhën shqipe

  • 13/07/2019 | 17:49

‘Xhihani’ publikon fotografi nga Prishtina: Përshëndet fansat në gjuhën shqipe

Aktori i njohur turk, Erkan Pettekaya, i cili u bë i njohur në trojet shqiptare me rolin e “Xhihanit” në serialin e famshëm turk,  “Fate të kryqëzuara” është duke qëndruar në Kosovë.


Ai po qëndron në Kosovë me rastin e një interviste që do të zhvillojë në njërën prej televizioneve kosovare.

Që ndodhet në Kosovë, aktori turk nuk ka hezituar t’ju tregojë edhe ndjekësve të tij në rrjetin social, Instagram.

 

View this post on Instagram

 

#Kosova hatırası Ju deshiroj dite te mire

A post shared by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on

“Kujtim nga Kosova, ju deshiroj dite te mire”, ka shkruar ai në mbishkrimin e një fotografie të publikuar në këtë rrjet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë