Loading…
Xhirime të rralla: Shkretëtira çfarë s’e keni parë më parë (VIDEO)
  • 15/11/2018 | 23:29

Xhirime të rralla: Shkretëtira çfarë s’e keni parë më parë (VIDEO)

Në shkretëtirën e Arabisë Sauditë stuhitë e vërshimet janë gjë e rrallë. Mirëpo, kësaj here kjo ka ndodhur.

Burrat i kanë tërhequr gamilet nëpër stuhinë e madhe, ndërsa e tëra ka qenë e vërshuar, transmeton gazetametro.net.

Pjesët lindore të Arabisë Saudite kanë qenë në “zonën e kuqe” gjatë fundjavës, kur e kanë goditur shira të vrullshëm dhe erëra të fuqishme, kështu që rëra është shndërruar në baltë.

Priten edhe kushte më të vështira të motit, paralajmërojnë meteorlogët./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë