Loading…

Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

  • 28/01/2023 | 23:30

Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

Xhonatani është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme.


Gara e tij nuk zgjati shumë, pasi u dërgua në nominim për shkeljen e rregullave, pasi i dha Oltës informacione nga jashtë kur hyri në shtëpi.

Në nominim mbrëmjen e sotme ishin edhe Luizi, Efi dhe Armaldo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë