Loading…

Xhuli befason me deklaratën: Truri më punon 100 kilometra në orë

  • 24/01/2023 | 21:26

Xhuli befason me deklaratën: Truri më punon 100 kilometra në orë

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Atdheu po vazhdojnë njohjen e tyre brenda shtëpisë më të përfolur të momentin.


Kësisoj, edhe në pasditen e sotme dyshja janë parë të afruar goxha shumë në sallonin e shtëpisë, teksa kishte edhe flirtime pafund.

Atdheu është ankuar pasi që ka lënduar këmbën, çka bëri që Xhuli të interesohet menjëherë për kurimin e tij, duke ia kapur këmbën për ta shikuar se ku është gjakosur.

E në një moment tjetër, kur tema ishte për peshqit, Xhuli ka thënë “se nuk i konsumon”, por përgjigja e Atdheut ishte interesante.

“Ti nuk ke nevojë të konsumosh peshq sepse e ke trupin si peshk, jo trurin, por trupin”, i ka thënë Atdheu-Xhulit dhe kjo e fundit ia ktheu duke thënë “desha të të them mos gabo me më thënë se trurin e kam peshk, sepse më punon 100 kilometra në orë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë