Loading…

Xhuli: Kam energji të tepruar dhe çka bëj këtu është vetëm 5% nga ajo që bëj jashtë

  • 25/01/2023 | 14:04

Xhuli: Kam energji të tepruar dhe çka bëj këtu është vetëm 5% nga ajo që bëj jashtë

Blasta dhe Xhuli, kanë zhvilluar një bisedë ditën e sotme rreth punëve të shtëpisë dhe energjisë së theksuar të Xhulit.


Blasta është ankuar për orarin e çrregulluar të gjumit, ndërkohë Xhuli ka folur për fiksimet e saj mbi larjen e rrobave dhe përgatitjen e ushqimit.

“Në lavanderi nuk kam qejf me mu përzi, sepse pastaj të lara e të palara nuk dihet nga sa po shkon pasuli. E vesh teshën, e din që e ke të pastrume, të hekurosur e të lame, i vjen era lule ‘fresh’, xhenet i vjen era. Edhe bukën kam qejf pastër me e bë, nuk mund të ha prej duarve… Kam shumë energji, këtu qa bëj punë është vetëm 5% qa bëj në jetën reale. Jam mësuar të flej më pak, e kur po flej nga 8-9 orë po bëhem llom.’”, ka shtuar pos tjerash ajo.

Xhuli ndryshe njihet për kujdesin që ka rreth gatimit në shtëpinë e “BBVK”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë